[ O FIRMIE ]

Jesteśmy firmą remontowo-budowlaną z wieloletnią tradycją!

Na terenie Warszawy i okolic budujemy obiekty o zróżnicowanej architekturze i wielkości:

  • domy jednorodzinne i wielorodzinne,
  • biura,
  • małe zakłady produkcyjne typu zakład cukierniczy, zakład gastronomiczny, masarnia itp.,
  • obiekty handlowo-usługowe typu sklepy, restauracje, lokale gastronomiczne itp.,
  • ośrodki wypoczynkowe i pensjonaty,

Naszymi Klientami są zarówno osoby prywatne, jak i firmy. Ze względu na duży potencjał firmy zawsze pełnimy rolę głównego wykonawcy – firmę tworzy bowiem wielu doświadczonych, wysoko wykwalifikowanych pracowników, którzy perfekcyjnie wykonują swoją pracę. Wszystkie nasze prace budowlane wykonywane są i nadzorowane przez osoby z wykształceniem i doświadczeniem w branży budowlanej.

Wykonujemy również pełen zakres prac remontowo–wykończeniowych na terenie Warszawy i okolic. Naszymi Klientami są zarówno osoby prywatne, jak i firmy, wspólnoty i spółdzielnie mieszkaniowe oraz organy administracji publicznej. Ze względu na duży potencjał firmy zawsze pełnimy rolę głównego wykonawcy. Firmę tworzy bowiem wielu bardzo doświadczonych wysoko wykwalifikowanych pracowników, którzy perfekcyjnie wykonują swoją pracę, co mogą potwierdzić liczne referencje naszych Klientów.
Powyższe, w połączeniu z wysokiej klasy sprzętem na którym pracujemy, sprawia, że naszymi atutami jest wysoka jakość wykonania prac, kreatywność, terminowość, uczciwość oraz miła atmosfera współpracy z Klientem.

[STRATEGIA FIRMY]

Nasza Filozofia

Naszą misją jest oferowanie kompleksowych usług budowlanych na najwyższym poziomie.

Nasza Misja

Naszą misją jest oferowanie kompleksowych usług budowlano-remontowych na najwyższym poziomie.

Nasza Wizja

Nasze umiejętności i wiedza, odzwierciedlone w setkach przeprowadzonych prac są naszą wizytówką

Nasze Wartości
[ +]
ZADOWOLONYCH KLIENCI
[ +]
LAT DOŚWIADCZENIA
[ +]
WYBUDOWANYCH BUDYNKÓW
[ +]
WYKONANYCH REMONTÓW I WYKOŃCZEŃ
[ NASZE WARTOŚCI ]

Nasza oferta obejmuje różne obszary w przemyśle budowlanym.

Pełna ochrona klienta !

Nasza firma posiada wykupioną polisę OC na kwotę odszkodowania 200 000,00 zł. Obejmuje ona wszystkie szkody budowlane, które mogłyby wystąpić podczas wykonywanych przez nas prac remontowo - wykończeniowych. Chodzi tu zarówno o wszelkie błędy wykonawcze związane z wszelkiego rodzaju pomyłkami, jak również o nieumyślne zniszczenie materiałów zakupionych przez Klienta podczas montażu.

Gwarantujemy rzetelność wykonanej pracy !

Wykonywane przez nas prace postępują bardzo szybko, ponieważ pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 20.00, a w soboty od 7.00 do 17.00. Na każdym etapie prac służymy Klientowi wszelką pomocą m.in. w zaprojektowaniu wnętrza, wyborze materiałów budowlanych oraz ich transporcie, odbiorze zamówionych materiałów dostarczonych przez kuriera itp. Zawsze rekomendujemy Klientowi zakup materiałów z tzw. "wyższej półki", dzięki którym nasze prace wykończeniowe trwają krócej, a efekt wizualny jest zauważalny dla Klienta.

Najwyższy poziom usług !

Najwyższa jakość i solidność w realizacja każdego szczegółu, od pierwszej rozmowy po oddanie ukończonego zlecenia. To również polska spontaniczność, kreatywność, umiejętność znajdowania nowych, skutecznych rozwiązań nawet przy największych wyzwaniach.

Dlaczego nasza firma?

Przed zleceniem wykonujemy wycenę robocizny oraz listę i wycenę materiałów.
Pracę wykonujemy kompleksowo od A do Z przez co Klient nie musi szukać kilku ekip.
Ze względu na dużą liczbę pracowników mamy krótkie terminy oczekiwania na rozpoczęcie prac, a także krótkie terminy realizacji zleceń.
Firma posiada ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, dzięki czemu Klient ma pewność, że nawet drogie materiały mają solidną ochronę.
Podążamy za nowymi trendami wykańczania i remontów wnętrz.
Doradzamy przy wyborze materiałów.
Każde zlecenie traktujemy indywidualnie.
Posiadamy doświadczenie i fachową wiedzę poparte rekomendacjami od firm i osób prywatnych,
Naszą dewizą jest zapewnienie najwyższej jakości usług na każdym etapie remontu,
Przy kompleksowych remontach dajemy rabaty,
[REFERENCJE]

Co mówią klienci o Nas ?

Jesteśmy bardzo zadowoleni z przebiegu współpracy z Panem Pawłem. Usługi wykonane terminowo (nawet znacznie przed terminem), solidnie, z pomysłem. Dostępne pełne rozliczenie. Polecamy!
Anita G
Klientka
Firma podjęła się wykończenia domu w stanie deweloperskim o pow. ok 240m2 - prace trwały przez ok. 3 mce - praktycznie bez poprawek - kilka drobiazgów zawsze się może zdarzyć przy takich pracach .. 🙂 Bardzo zdolna i solidna ekipa. Ludzie pracowici i na poziomie - zdecydowanie godni polecenia.
Tomasz K
Klient
Wybrałem firmę Pana Pawła do wykończenia mieszkania 53,5m2 pod klucz. Wszystkie prace zostały wykonane z należytą starannością, pieniądze wydatkowane na materiały budowlane był rozliczane co do złotówki. Mogę w pełni polecić firmę "Perfect Room". Bardzo dobrze oceniam współpracę z Panem Pawłem, który jest człowiekiem uczciwym i honorowym. Jeżeli pojawiły się jakiekolwiek drobne niedociągnięcia, to Pan Paweł brał je na siebie i dokładał wszelkich starań aby wszystko wyszło tak jak należy. Jeszcze raz bardzo polecam.
Jakub B
Klient
Polecam! Solidnie i fachowo zrobione mieszkanie od stanu surowego (170m2). Łazienki zostały zrobiona kompleksowo. Ściany wyrównane i pomalowane idealnie w całym lokalu. Ułożone zostały płytki podłogowe w kuchni, przedpokój, garażu a w pozostałych pokojach położono panele i listwy oraz zamontowano drzwi wew. Dodatkowo pełna zabudowa KG poddasza. Z czystym sumieniem polecam.
Marcin D
Klient
Ekipa pana Pawła bardzo dobrze wykonała swoją pracę. 1) Terminy oraz budżet zgodnie z ustaleniami w umowie (teraz rzadko kto z wykonawców oszacowuje jaki będą koszty związane z materiałami)/ Raporty na bieżąco do każdej wydanej złotówki. 2) Chłopaki naprawdę dołożyli starań żebyśmy my mogli cieszyć wynikami ich pracy.
Aleksander S
Klient
Ekipa Pana Pawła przeprowadziła nam remont 160m2 mieszkania (130m2 bez skosów) w przeciągu sześciu miesięcy. Współpraca była bardzo dobra i przebiegała w miłej atmosferze. Ekipa była punktualna i rzetelna. Pan Paweł dobrze dobierał fachowców: robotników, elektryka, hydraulika, ślusarza, stolarza oraz montażystów klimatyzacji. Na bieżąco byliśmy informowani o stanie prac i o decyzjach budowlanych do podjęcia. Pan Paweł robił potrzebne zakupy i jeździł z nami do Leroy Merlin pomagać w wyborze wyposażenia. Pan Paweł podjął się nawet nietypowego zadania w postaci instalacji domowego małego placyku zabaw połączonego z siłownią. Szacowane koszty robocizny pokryły się z rzeczywistymi, aczkolwiek poszerzyliśmy pierwotny plan o nowe elementy, np. równanie ścian. W mieszkaniu jest teraz bardzo ładnie i miło się w nim przebywa. Na koniec powiem, że polubiliśmy się z Panem Pawłem i jego ekipą i wręcz smutno nam się zrobiło, że trzeba było się rozstać po skończonym remoncie.
Maciej I
Klient